fotografiakreatywna.pl

Powered by: www.CDX.pl
Malbork 2018

Oferta
W naszej ofercie znajdziecie Państwo w pełni profesjonalny reportaż z dnia ślubu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały dzień Waszych zaślubin. Jeśli sobie tego życzycie, możemy być obecni przy Waszych przygotowaniach, podczas wizyty u fryzjera, makijażystki, etc. Przygotujemy dla Was niezapomniany plener (realizowany poza dniem Waszych zaślubin). Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie dotyczące zarówno terminu pleneru, miejsca, póz, jak i wykorzystanych rekwizytów.
Będziemy z Wami również podczas samej uroczystości kościelnej. Uwiecznimy szczegółowo najważniejsze dla Was elementy ceremonii. Jednocześnie zrobimy to dyskretnie, aby nie zakłócić Wam tej jakże podniosłej chwili. Posiadamy licencję Kurii Metropolitalnej - dokument, który uprawnia nas do wykonywania zdjęć podczas uroczystości w obiektach sakralnych.
A po uroczystości kościelnej będziemy Wam towarzyszyli przez wiele godzin zabawy weselnej, od powitania chlebem i solą, poprzez Wasz pierwszy małżeński taniec, pierwszy małżeński pocałunek, a na oczepinach i wspólnym krojeniu tortu weselnego skończywszy.
Proponujemy Wam zdjęcia cyfrowe wysokiej jakości, obróbkę i efekty cyfrowe, zdjęcia czarno-białe, w sepii i w kolorze. W naszej ofercie posiadamy tez mozliwość uwiecznienia zdjęć w fotoksiążkach o bardzo wysokiej jakości.
Zapraszamy.
 

http://www.facebook.com/pages/Fotografia-Kreatywna-ŁakomyTroch/337585973028917?ref=hl